Mateřská škola Husova, Černošice

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle "Pravidel přístupnosti pro weby veřejné zprávy",  která byla vydána v souladu s novelou Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Obsah webu lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 4.01 Transitional a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení dokumentů v obecném formátu PDF doporučujeme rozšířit internetový prohlížeč o aplikaci Adobe Reader, která je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC nebo XLS. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů. Pro zobrazení a úpravu dokumentů DOC a XLS jsou nutné aplikace balíčku Microsoft Office, nebo OpenOffice.org 3.0. Balíček kancelářských aplikací OpenOffice.org 3.0 je zdarma ke stažení na stránkách https://www.openoffice.cz/.

Pokud na stránkách narazíte na technický problém, nebo některá část podle vás neodpovídá požadavkům přístupnosti (mimo výjimek uvedených výše), kontaktujte správce webu.

Kontakt na správce webu

I přes veškerou naši snahu je však možné, že se na webu vyskytne chyba. Budeme vám vděční, pokud nám ji nahlásíte na e-mailovou adresu pro správce webu: podpora@webnode.cz, stejně jako vaše případné náměty či postřehy. Upozorňujeme, že kontakt na správce webu slouží pouze pro řešení technických záležitostí týkajících se tohoto webu.

Pokud nám chcete sdělit, že nějaký projekt porušuje zákon nebo podmínky provozu této služby, kontaktujte nás prosím na abuse@webnode.com.